Střechy Bergl s.r.o. Střechy Bergl s.r.o.
Střechy Bergl s.r.o.

Opravy střech Plzeňský kraj

Stavební firma Střechy Bergl s.r.o. provádí opravy střech v okresu Plzeň-jih, Plzeňském kraji a Středočeském kraji. Součástí nabízených služeb jsou také pokrývačské, klempířské a tesařské práce prováděné vyškolenými řemeslníky. Vyřešíme jakékoliv poškození způsobené klimatickými změnami, stářím střechy nebo nekvalitní konstrukcí. Naši profesionálové vždy nabídnou pomoc s výběrem střešních krytin a všech střešních systémů.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce Plzeňský kraj - detail střechy

Dodávka a montáž střešních krytin. V případě, že si nevíte rady s výběrem střešních krytin, poskytneme vám odbornou pomoc našich vyškolených řemeslníků.

Modifikované asfaltové pásy, zateplovací systémy

Nejen jako krytinu pro ploché střechy, ale i jako podklad, pojistnou hydroizolaci nebo parozábranu používáme asfaltové pásy modifikované nebo do kombinace se zateplením. Výborně hydroizolace staveb proti zemní vlhkosti, podpovrchové a tlakové vodě.

Betonová krytina

Nejrozšířenější a nejoblíbenější varianta zastřešení Vašich domovů. Kvalitní probarvený beton s akrylátovou povrchovou úpravou a následným lesklým nástřikem.

Pálená krytina

Existuje hned několik důvodů, proč se pálená krytina stala tak oblíbenou. Údajně pro její extrémně dlouhou životnost, která se odhaduje až 100 let.

Plechové krytiny

Lehké plechové střešní krytiny splňují veškeré estetické, technické a fukční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických střešních tašek s výraznou nebo naopak s nenápadnou vlnou.

Klempířské práce

Klempířské práce Plzeňský kraj - detail střechy

Kompletní montáže okapových systémů včetně doplňků, profilování svitků, střešních plášťů a systémů. Péče o naše zákazníky zahrnuje doporučení plechů v nejvyšší kvalitě s povrchovou úpravou ve snaze o tzv. bezúdržbový systém.

Plechové lehké krytiny

Moderní plechové krytiny jsou dnes velmi populární a u našich zákazníků žádané. Důvodů je hned několik, ale mezi ty zásadní patří určitě jejich váha, snadná montáž, věrohodnost imitace taškových krytin, dlouhá životnost.

Klempířské doplňky

Klempířské systémy rozdělujeme na bezúdržbové (mosaz, titanzinek) a údržbové (pozink ať klasický nebo barvený). Vždy platí, čím lépe ošetřený povrch plechu, tím méně starostí do budoucna. Cenové rozpětí hrají rovněž u zákazníka značnou roli v konečném výběru.

Tesařské práce

Tesařské práce Plzeňský kraj - detail střechy

Výroba a montáž krovů, rekonstrukce poškozených částí krovů nebo půdní vestavby. Práce provádíme podle předpisů s nejvyšší opatrností a profesionalitou.

Krov a vazníkové konstrukce

Krov je nosná konstrukce střechy. Účelem krovu je přenášení zatížení vlastní tíhy, skladby střešního pláště (záklop, laťování, izolační vrstvy, střešní krytina), dále sněhu, větru a případných dalších úžitných zatížení do svislých nosných konstrukcí stavby.

Příhradové vazníky

Příhradový vazník je moderní tesařská konstrukce, složená z dolního a horního pásu, které jsou pospojovány svislicemi a příčkami. Jejich velkou výhodou je možnost snadné prefabrikace a tím zkrácený čas montáže na stavbě. Provádí se z pravidla z prken a jednotlivé prvky se spojují lepením či hřebíky.

Navšivte naši stránku na Facebooku!
Podívejte se na náš Google+!